جاذبه های گردشگری جهان همراه با عکس - An Overview

پارک ملی دنالی، یکی از منظره های زیبای جهان است که در بخش مرکزی آلاسکا، در آمریکا واقع شده است. مرکز این پارک، قله دنالی، مرتفع‌ترین قله سراسر آمریکای شمالی است.

تعداد کمی از دیدنی‌های دنیا، می توانند با زیبایی طبیعی ناهموار ساحل اورگون رقابت کنند. خط ساحلی به طول بیش از ۳۰۰ مایل بستر یکی از برترین دست ساخته‌های طبیعت است.

جنگل بامبو که به عنوان یکی از ۱۰۰ منظره زیبا و منحصر به فرد ژاپن شناخته می‌شود، سالانه گردشگران بسیار زیادی را به سمت این کشور روانه می‌کند.

صحرای نامیب شبیه به هیچ نقطه دیگری از کره زمین نیست! تپه‌های شنی قرمز و درختان اسکلتی آن، باعث می‌شوند در نگاه اول فکر کنید به جای جنوب غربی قاره آفریقا، به مریخ سفر کرده‌اید!

در مقابل بخش روشن پاریس، که از آن به " شهر نور ها " یاد می شود، " له کاتاکومب " بخش تاریک این شهر را به تصویر می کشد. این جاذبه ی گردشگری کم تر از یک مایل در زیر خیابان های پاریس قرار دارد و یکی از بخش های خونین تاریخ فرانسه را به نمایش می گذارد : باقیمانده ی اجساد پاریسی هایی که بعد از بسته شدن قبرستان ها در سال های دور، به آن جا منتقل شدند.

سپس مجسمه ساز معروف گاتزون برگلوم کار ساخت مجسمه‌ها را آغاز کرد و در سال ۱۹۳۴ ساخت چهره مجسمه‌ها را به پایان رساند. هرچند که هنوز مجسمه‌ها به طور کامل تکمیل نشده بود، اما گاتزون برگلوم در سن ۷۵ سالگی فوت کرد و فرزند او ادامه کار را بر عهده گرفت و پروژه کلی را در سال ۱۹۴۱ به طور کامل به پایان رساند.

هر بازدیدکننده‌ای که از جاده حنا پایین می رود، مجذوب زیبایی خیره کننده تضاد بین آب اقیانوس و ماسه‌های سیاه ساحل می‌گردد.

تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که فصل ها با فصل بارانی یا خشک تقسیم می‌شوند. سپتامبر و اکتبر بهترین ماه‌ها برای بازدید از آبشار است زیرا درجه حرارت مناسب بوده، هتل ها ارزان‌تر هستند و بازدیدکنندگان کمتری نیز به این منطقه سفر می‌کنند.

.. تنها بخشی از جاذبه ها و دیدنی های این شهر شگفت انگیز و تاریخی هستند.

پل‌های طبیعی ساحل جنوبی اورگون یکی از بهترین منظره های جهان به شمار می‌رود که در ایالت اورگون آمریکا واقع شده‌ است.

این دریاچه، منبع ۵۰ تا ۷۰ website درصد ذخایر لیتیوم شناخته شده جهان است. گردشگران در دو فصل متفاوت به دشت نمکی عیونی، سفر می‌کنند.

ممکن است یک عقاب طلایی در حال پرواز بر فراز صخره‌های رنگارنگ گذر پلیکروم را مشاهده کنند یا گله‌ای از گوسفندان دال را در حال استراحت در کنار شانه سبز پریم رز ریج ببینند.

دریاچه پیتو یکی از زیباترین مکان‌های دنیاست که در پارک ملی بنف در نواحی کوهستانی کانادا واقع شده است.

همه کسانی که اهل کارتون و فیلم هستند نام والت دیزنی را شنیده‌اند؛ خالق شخصیت‌های کارتونی ماندگار تاریخ که بچه‌ها و بزرگسالان عاشق آن‌ها هستند. اما لذت بردن از آثار والت دیزنی تنها به دیدن انیمیشن‌های آن محدود نمی‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *